Prigovori – državna matura

Zbog epidemiološke situacije s Covid 19 prigovori se mogu odraditi i online.
Učenici koji žele uložiti prigovor na ocjenu (bodovanje) online, poslati će ispunjeni prigovor ispitnoj koordinatorici na e-mail adresu: vugrinecm@gmail.com na propisanom obrascu koji se nalazi se u prilogu ove obavijesti (Word dokument). Školsko ispitno povjerenstvo (ŠIP) donosi mišljenje o opravdanosti prigovora i prosljeđuje ga NCVVO-u.
Prigovor učenika treba se odnositi na točno određeni zadatak, te naznačeno i objašnjeno u čemu se sastoji nepravilnost.
Molimo vas da izbjegavajte prigovor koji glasi:
– nedostaje mi jedan bod
– odgovore nisam prepisao/prepisala na list za odgovore
Prigovore možete poslati 15. srpnja 2021. od 9:00 do 11:00 sati i 16. srpnja 2021. od 9:00 do 11:00 sati, a naknadno poslani prigovori se neće uzeti u razmatranje.
Raspored prigovora u školi je aktualan, te će učenici koji u navedenom terminu dođu u školu zbog prigovora biti zaprimljeni.

Ispitna koordinatorica
Maja Vugrinec Lukavec