UPISni smjerovi
MESAR JMO
Obrazovanje odraslih
Važne informacije:
UPISI u školsku godinu 2020./2021.

Upisi u školsku godinu 2020./2021. održat će se u srijedu 29. srpnja 2020. i u četvrtak 30. srpnja 2020. od 10:00 do 18:00 sati.

Dokumenti važni za upis mogu se dostaviti osobno u školu ili elektorničkim putem (skenirano ili slikano) na e-mail upisi.pts@gmail.com
U e-poruci roditelj/skrbnik dužan je dostaviti i svoj osobni kontakt (broj telefona, broj mobitela) kako bi ga škola mogla kontaktirati.

Za upise učenik prilaže:

• potvrdu školske medicine
  • potvrdu o uplati 30 kn za osiguranje (primjer uplatnice možete pogledati u priloženim dokumentima)
  • ostale dokumente kojima se ostvaruju dodatna prava za upis.

Predmeti koji se boduju: Hrvatski jezik, prvi strani jezik, Matematika, Kemija, Biologija i Tehnička kultura.

• liječničku svjedodžbu medicine rada
  • ugovor o naukovanju s licenciranim obrtom ili pravnom osobom (licencirane obrtnike možete pronaći na stranicama Obrtničke komore Zagreb)
  • potvrdu o uplati 30 kn za osiguranje i 100 kn za mapu praktične nastave (primjer uplatnice možete pogledati u priloženim dokumentima)
  • ostale dokumente kojima se ostvaruju dodatna prava za upis.

Napomena: Zbog specifičnosti prehrambene struke svi učenici su dužni Ugovore o naukovanju , Ugovore o praktičnoj nastavi i  potvrde medicine rada donijeti u rujnu po dogovoru sa razrednikom.

• liječničku svjedodžbu medicine rada
  • ugovor o praktičnoj nastavi (samo mesari)
  • ostale dokumente kojima se ostvaruju dodatna prava za upis.

– fotokopiju rješenja Gradskog ureda za obrazovanje, kulturu i sport Grada Zagreba ili ureda državne uprave u županiji o primjerenom obliku školovanja, fotokopiju stručnog mišljenja službe za profesionalno usmjeravanje Hrvatskoga zavoda za zapošljavanje.

Svi ostali kandidati koji su ostvarili pravo na dodatne bodove donose dokaz o posebnom ili dodatnom elementu vrednovanja.

Učenici koji odluče upisati programe naše škole obvezni su platiti 30 kn za obavezno osiguranje, a učenici koji upisuju zanimanja  pekar JMO i mesar ili pekar IG još 100 kn za mapu praktične nastave.

Napomena: Originali dokumenata dostavljaju se u rujnu po dogovoru sa razrednikom.

Priloženi dokumenti:

Učenici koji odluče upisati programe naše škole obvezni su platiti 30 kn za obavezno osiguranje, a učenici koji upisuju zanimanja pekar JMO i mesar ili pekar IG još 100 kn za mapu praktične nastave.