UČENICE NAŠE ŠKOLE PLASIRALE SU SE NA MEĐUNARODNO NATJECANJE “POSLOVNI IZAZOV”

U četvrtak 23. ožujka održano je finale natjecanja “Poslovni izazov” u prostorijama Udruženja obrtnika grada Zagreba.

Na natjecanju su učenice naše škole svojim predstavljanjem projekta – aplikacije Mali spas ostvarile plasman na višednevno međunarodno natjecanje koje će se ove godine održati u Crnoj Gori.

Ovim putem čestitamo učenicama 2.d razreda koje su pod nazivom Spiritus predstavile našu školu. Učenice Bruna Rea Crnobori, Samantha Jereb i Ana Žepek imale su poptporu svojih prijatelja Omara Karalića, Dorotee Šimtlehner i Eve Županac kojima također čestitamo. Učenike i njihove ideje usmjeravala je i vodila mentorica Maja Vugrinec Lukavec kojoj također čestitamo na izvrsnim rezultatima svoga rada.