Razmjenimo nacionalno i lokalno, Sarajevo (BiH) – Zagreb (RH)

Povodom obilježavanja Svjetskog dana hrane 16.10.2020.  zajedno s Srednjom školom poljoprivrede, prehrane, veterine i uslužnih djelatnosti Sarajevo (Bosna i Hercegovina) organizirali smo međunarodni događaj tj. videokonferenciju pod nazivom „Razmijenimo nacionalno i lokalno, Sarajevo(BiH) – Zagreb(RH)“.

Voditelji događaja bili su: Suada Karić, Sarajevo i Džoni Marinčić, Zagreb, a asistenti: Čengić Nevenko, Sarajevo te Mirna Redovniković, Zagreb i Ivan Zvnonimir Ivančić, Zagreb.

Sudionici videokonferencije bili su i učenici za zanimanje Tehničar nutricionist obiju škola. Našu su školu predstavljali učenici 2.A i 3.A koji su dobili zadatke pripremiti i prezentirati slijedeće teme:

  • predstavljanje proizvoda nacionalnog karaktera RH
  • bacanje hrane
  • iskustava u online nastavi