Projekt škole „Tu sam za tebe“

Naša škola započela je ovu školsku godinu 2022./2023. s projektom naziva „Tu sam za tebe“ kao dio projekta Kompato unutar kojeg se razvija i nadograđuje školski preventivni program. Socijalna pedagoginja Ivana Kelek Sabolić vodi projekt te je trenutno u razvoju 6 preventivnih radionica s ciljem poticanja suosjećanja i samosuosjećanja kod učenika. Posebnost radionica je u tome što koriste pjesme, analize teksta autorskih pjesama te kreativne tehnike i tehnike opuštanja kako bi razvile vještine empatije, suosjećanja i samosuosjećanja te potaknule brigu o mentalnom zdravlju učenika. Nešto o projektu objavljeno je danas u novinama što možete pogledati na sljedećoj poveznici: 

Nisi sam, brate: ‘Uz pjesmu i rap učimo kako pomoći drugima i sebi kad se osjećamo loše…’ | 24sata