Prehrambeno-tehnološka škola u Gradskoj skupštini Grada Zagreba

Danas je učenica 4.b razreda Nika Đerđ u pratnji socijalne pedagoginje Ivane Kelek Sabolić sudjelovala na prijemu kod predsjednika Gradske skupštine Grada Zagreba gospodina Joška Klisovića. Nika je jedna od nominiranih učenika osnovnih i srednjih škola Grada Zagreb za Nagradu Luka Ritz – Nasilje nije hrabrost. Gospodin Joško Klisović zahvalio je svim nominiranima na hrabrosti koju iskazuju u sprečavanju nasilja medu djecom i mladima te ih je posebno pohvalio, čestitao te istaknuo kako je ponosan što među građankama i građanima Grada Zagreba ima ovakvih uzornih učenica i učenika. Čestitkama se pridružuje i ravnatelj gosp. Josip Šestak, razrednica Višnja Gracin te svi djelatnici Prehrambeno-tehnološke škole. Bravo za našu Niku i svi smo ponosi na nju!