Posjet Agenciji za strukovno obrazovanje i obrazovanje odraslih

Tradicionalan posjet 7.12.2022. Agenciji za strukovno obrazovanje i obrazovanje odraslih, prezentacija naše škole kroz aktivnosti praktikuma i učeničke zadruge Kreativa. Na bogatom božićnom stolu našli su se proizvodi naših učenika, sekcije Frutić i pekarske sekcije: keksi, džemovi, granole, energetske pločice, medenjaci, paprenjaci, ručno rađena tjestenina, čips od jabuke, konzervirana cikla, aranžmani za blagdanski stol. Sudjelovale su učenice 2b razreda Timea Bačura i Ema Jelić (tehničar nutricionist) i učenica 3e razreda Leona Vićentijević (pekarica) uz vodstvo nastavnica strukovnih predmeta Jadranke Brkić, Ane Bešlić i Jasminke Barić. Kao i do sada, zanimanje za naše  proizvode bilo je veliko i poželjeli su nam skori ponovni susret što smo sa zadovoljstvom prihvatili.