Jesen u Dubravi

Sunčani subotnji dan, 08. listopada 2022. dio učenika i nastavnika Prehrambeno-tehnološke škole je u suradnji s Gradskom četvrti Gornja Dubrava proveo na manifestaciji „Jesen u Dubravi“, na dvije lokacije: u Prehrambeno-tehnološkoj školi i ispred Narodnog Sveučilište Dubrava. Vrijedne učenice naše škole iz 2.d razreda u nutricionističko edukativno prezentacijskom praktikumu uz pomoć nastavnika Džonija Marinčića, mag. ing., Ivanke Marijanović, dipl. ing. Ksenije Brgles Šikić, dipl. ing. i Marije Ivančić, mag. ing. pravile su, prezentirale i prodavale unutar škole pekmez od jabuke, kruške, jagode i dunje. Za to su vrijeme na drugoj lokaciji, ispred Narodnog Sveučilišta Dubrava učenici 4.b razreda na štandu uz pomoć nastavnica Marije Boras, dipl. ing. i Lejle Juraldžija, dipl. ing. prodavali naše domaće proizvode: pekmez, čips od jabuke i dunjin sir poznatiji kao kotonjada. Drago nam je da je naša škola sudjelovala u ovom hvale vrijednom skupu pod pratnjom ravnatelja Josipa Šestaka, dipl. teologa i nastavnice Violete Grilec, dipl. ing. Hvala našim dragim nastavnicima i učenicima na ugodnom društvu i lijepo provedenom danu te kupcima koji su kupovinom naših domaćih proizvoda podržali rad škole. Veselimo se budućim aktivnostima! 😊