IZVJEŠĆE O ODRŽANOM ŠKOLSKOM NATJECANJU ZA PEKARE

29.01.2024.

U pekarskom praktikumu Prehrambeno-tehnološke škole održano je školsko natjecanje u disciplini Pekarstvo. Za sudjelovanje se prijavilo 4-ero učenike 3.E razreda, od kojih je natjecanju pristupilo dvoje, dok se preostalih dvoje učenika ispričalo zbog bolesti. Mentor prijavljenim učenicima je nastavnik strukovnih predmeta Damir Sisgoreo. Natjecanje je počelo u 900 , a završilo u 1400 sati. Rezultati natjecanja :

Radno mjesto br.1 :       ukupan broj bodova :    94,41

Radno mjesto br.2 :       ukupan broj bodova :    88,45

Pobjednik je natjecateljica na radnom mjestu pod brojem 1. Natjecateljicu očekuje izlučno Međužupanijsko natjecanje , kojemu će domaćin biti Prehrambeno-tehnološka škola. Učenici i mentoru želimo puno uspjeha u daljnjem natjecanju.

Prosudbeno povjerenstvo :

  • Ivanka Marijanović
  • Jasminka Barić
  • Mišel Mladina