Dobitnice nagrada “Professor Balthazar”

U utorak, 12.ožujka 2024. godine u Velikoj dvorani Vatroslava Lisinskog  naša bivša učenica Anja Pavan, osvajačica brončane medalje na lanjskom državnom Worldskills Croatia natjecanju u disciplini Pekarstvo i njena mentorica, nastavnica strukovnih predmeta Barbara Kostelac, primile su priznanja Grada Zagreba i nemalu novčanu nagradu za svoje rezultate. Na svečanoj dodjeli priznanja  „Professor Balthazar“ gradonačelnik Grada Zagreba, gospodin Tomislav Tomašević je poticajnim govorom pozdravio dobitnike nagrada i uzvanike, a učenice i učenici umjetničkih, glazbenih i plesnih škola svojim prekrasnim nastupima obogatili cijelu svečanost.

Sretno svim učenicima i njihovim nastavnicima mentorima koji će ove školske godine konkurirati na državnim natjecanjima!

Pripremila:

Barbara Kostelac, dipl.ing.preh.teh.