Bronca s WorldSkills Croatia državnog natjecanja!

Nakon 3 dana računanja, vaganja, miksanja,  oblikovanja, pečenja i izlaganja svoja četiri na prvu jednostavna, no tehnološki vrlo zahtjevna proizvoda na temu “Pozdrav suncu”, Državno natjecanje učenika strukovnih škola – WorldSkills Croatia 2023 je u petak završilo,  a naša učenica 3.E razreda Anja Pavan osvojila je treće mjesto i uzela broncu! 

Iako sunca nije bilo ni za lijek, tempom rada vrijedni učenici su zagrijali prohladne paviljone zagrebačkog  Velesajma, a naša Anja veseljem držala atmosferu u pozitivnom tonu.

Bravo, Anja! 

Veliko hvala svim kolegama koji su svojim radom takli ovu krhku, vedru djevojku i omogućili da spretnim rukama ispolji svoj potencijal i osvoji ovu medalju, a osobito njenoj razrednici Jasminki Barić jer je u Anji prepoznala pravi talent.