Obavijest za učenike i roditelje

Dragi učenici i roditelji! Detaljne informacije o organizaciji školske godine 2020./2021. kao i informacije o prvom radnom danu bit će, sukladno Uputama za sprječavanje i suzbijanje epidemije COVID-19 vezano za rad predškolskih ustanova, osnovnih i srednjih škola u školskoj godini 2020./2021., objavljene  na web stanici Škole najkasnije do dana 4.9.2020. u 12 sati.

Zbog toga Vas molimo da u skladu sa tim uputama, od liječnika primarne zdravstvene zaštite zatražite potvrdu u slučaju da Vaše dijete ili netko od članova kućanstva pripada skupini izrazito vulnerabilnih (osjetljivih) osoba. Temeljem takve potvrde djetetu će se omogućiti praćenje nastave po Modelu C: nastava na daljinu. Molimo Vas da do dana 4.9.2020. (petak) u 10.00 sati dostavite potvrdu na mail adresu Škole.