4. Dani karijera OŠ Zapruđe – prezentacija Prehrambeno tehnološke škole

Dana 12. ožujka 2020. godine, učenici i učenice Prehrambeno – tehnološke škole S. R. (3.c), E. V. (3.c) i S. K. (3.e) uz stručno vodstvo nastavnika Marka Dragojevića, prezentirali su našu školu na manifestaciji 4. Dani karijera u Osnovnoj školi Zapruđe u istoimenom novozagrebačkom naselju.

Predstavljeni su smjerovi  i programi koji postoje u školi, kao i lokacija i organizacija nastave, prednosti  upisa i školovanja u PTŠ,  opremljenost  laboratorija i školskih praktikuma, te rad školskih zadruga, sekcija i cijeli niz izvannastavnih aktivnosti.

Predstavljene su i  brojne mogućnosti zaposlenja i nastavka školovanja po završetku naše škole. Također je organizirana i degustacija proizvoda učeničke zadruge „Kreativa“.

Učenici OŠ Zapruđe aktivno su i sa  zanimanjem pratili prezentaciju te postavljali pitanja i komentirali.

Veselimo se upisu naših novih đaka iz OŠ Zapruđe.